O nás

Realitní a dražební kancelář Faltys & partner se sídlem v Praze poskytuje svým klientům kompletní realitní služby od roku 1994.Kancelář je členem REALITNÍ KOMORY České republiky a Hospodářské komory hl.města Prahy. Na základě výběrového řízení se stala výhradním zprostředkovatelem ubytování pracovníků švédského kontingentu, zabezpečující program GRIPEN FOR CZECH REPUBLIC, který je podporován vládou ČR.

Naše kancelář poskytuje kompletní služby na trhu nemovitostí, zejména je zaměřena na zprostředkování prodeje-koupě a pronájmu nemovitostí. Zajišťujeme prodej všech druhů nemovitostí (byty, rodinné domy, residenční i komerční objekty a pozemky), včetně finančního i právního servisu. Zaměřujeme se i na relokační služby a poskytování servisu při krátkodobém pronájmu bytů v centru Prahy. Současně poskytujeme služby bytového architekta, s jehož prací jsou naši klienti nadšeni a zajišťujeme i drobné práce i celkové rekonstukce bytů, to vše po konzultaci s klientem a odborným poradcem. Vyhledáváme vhodné byty, rod.domy, objekty i pozemky k prodeji i pronájmu na základě vaší poptávky.

Při realizaci zakázky zajistíme úplný servis počínaje bezplatným oceněním nemovitosti, zajištěním znaleckých posudků, inzercí ve všech dostupných periodikách, prohlídkami vybraných nemovitostí, přes spolupráci s příslušným úřady (stavební , katastrální,..), až do konečného finančního vyrovnání.

Nabízíme vám profesionální a seriozní přístup kdy je samozřejmostí bezplatný poradenský servis před uvažovaným prodejem a pronájmem nemovitosti . Po celou doby zakázky jednáte pouze s jedním makléřem, který Vás informuje o průběhu a stavu vaší zakázky.

Dále nabízí naše kancelář vyhotovení tržních odhadů nemovitostí pro potřeby dědických řízení vedených notařskou kancelří a to ve lhůtě do 3 dnů od poskytnutí potřebné dokumentace.

O podrobném rozsahu služeb se dozvíte v odkazech SLUŽBY PRO VÁS

Přijďte se poradit a nespoléhejte na vlastní informace a zkušenosti, předejdete tím nepříjemnostem a mnohdy i vysokým finančním ztrátám. V Praze jsme vám k dispozici na velmi dobře dostupném místě v 5.patře obchodního domu DBK, u stanice metra „C“ Budějovická.  

hledáte nemovitost?
Podívejte se, možná jsme ji našli za vás.

nabízíte nemovitost?
Pomůžeme vám s prodejem i pronájmem.

Kde nás najdete

PRAHA

OC DBK, 5. patro
Budějovická 1667/64,
Praha 4 - Pankrác, PSČ 140 00

602 305 260 - Irena Kučerová
602 291 511 - Ing. Petr Faltys

Metro „C“, stanice Budějovická, 100m od východu z metra, možnost využití 2 parkovišť (před prodejnou BILLA, nebo před budovou České spořitelny a.s.)

Naši partneři

Bankovní služby:

Komerční banka, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Právní poradenství:

AK JEHNE-VODAK a partneři,
se sídlem Washingtonova 28 , Praha 1

AK HOFFFMANNOVA -KORANDA,
se sídlem Jeseniova 51, Praha 3

Notářská kancelář:

JUDr. Nohejlová , Na Zámecké 11, Praha 4

Finanční poradenství:

NEJLEPSI VYBER s.r.o. , Praha 2
www.vyberhypoteku.cz

Geodetické služby:

Juris Geo, Na Pankráci 64, Praha 4

Stavební dozor:

Kosing.cz, s.r.o.
www.kosing.cz

Naši významní klienti